0
0,- 

Jak vybrat šicí stroj? Které šicí stroje jsou pro mne vhodné?

09.05.2016
Vybírám šicí stroj. Který je právě pro mne ten správný šicí stroj? Které základní otázky si musíte nejprve položit a zodpovědět při výběru šicího stroje, najdete v tomto článku. Rádi Vám pomůžeme zorientovat se na trhu šicích strojů. Nabídka šicích strojů a značek šicích strojů je v současnosti na trhu tak obrovská, že je logické, že se nemusíte snadno zorientovat, které šicí stroje jsou pro Vás nejvhodnější. Pokud si nejste jisti, napište nebo zavolejte, rádi Vám ověřené šicí stroje doporučíme.

Často dostáváme dotaz: Jak vybrat šicí stroj? Který šicí stroj zvolit?

U výběru šicího stroje je potřeba, aby si ať již začínající nebo pokročilá švadlena ujasnila několik zásadních informací:

-    jsem začínající švadlena nebo zkušená švadlena nebo šiji zakázky?
-    jak často budu na šicím stroji šít?
-    budu používat šicí stroj na šití občas jako hobby nebo na šití zakázek?
-    jaké materiály budu na šicím stroji převážně šít?
      o    všechny typy od hedvábí po riflovinu
      o    převážně jen lehké a středně těžké materiály
      o    převážně těžké a silné materiály
      o    hlavně riflovinu,… apod.
-    co by měl šicí stroj umět, tzn. co jaké úkony budu na stroji vykonávat (očekávané funkce, používání patek,…)
-    kolik jsem ochotna či schopna do šicího stroje v době nákupu investovat?
  
Pokud si odpovíte na výše uvedené otázky a tím vyjasníte Vaše potřeby, pak už je možno se jasněji začít orientovat v nabídce šicích strojů. Pravda je, že nabídka šicích strojů a značek šicích strojů je v současnosti na trhu tak obrovská, že si některé zákaznice ani po ujasnění svých potřeb nemusí vědět rady, který šicí stroj si vybrat. Nebo si na některý šicí stroj či šicí stroje „myslí“, ale není si jistá, zda je to správná volba.
Pravdou je, že vše nemusí a ani nemůže být v popisech šicích strojů popsáno. Nebude tam napsáno, jaká je zkušenost s konkrétními šicími stroji z pohledu zákaznic, jaká je zkušenost techniků, jestli je dostupné dokoupitelné příslušenství, zda je v republice zajištěn servis apod. Proto nabízíme našim budoucím zákaznicím poradenství po telefonu či mailu. A pokud už budete vědět, odpovědi na výše uvedené otázky a sdělíte nám,  na který šicí stroj či šicí stroje si „myslíte“, rádi Vám poradíme.  Odpověď bude rychlá. Pokud to ještě nebudete vědět, odpovíme Vám rovněž, jen bude naše komunikace o něco delší. 

Na Vaše otázky odpovídá specialista na šicí stroje: obchod Ráj šití.cz, který obdržel titul SHOP ROKU 2009, 2. místo v soutěži SHOP ROKU 2010 v oboru specializované elektro, kdy se změnily propozice této soutěže a současně po odmlce, jejím obnovení a opět změnou pravidel, se Ráj šití stal finalistou v kategorii "Specializované elektro" v roce 2013. . Více o soutěži SHOP ROKU.

A příště Vám odpovíme na často kladenou otázku: Která značka šicích strojů je nejlepší?

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.