0
0,- 

Galanterie
Galanterie je souhrnné označení pro různé drobné ozdobné výrobky. V dnešní době pojem galanterie často zahrnuje i různé drobné pomůcky a doplňky pro odívání, šití, pletení, žehlední, drobné opravy textilií a další domácí práce. Galanterie v našem obchodě zahrnuje celou škálu krejčovských potřeb, které potřebujete při šití a práci s šicími stroji a overlocky. Galanterie zahrnuje jehly, nůžky, šicí sady, olej do šicích strojů a další pomůcky, které Vám usnadní šití a další ruční práce. Krejčovské potřeby ze sekce galanterie na Ráji šití  jsou univerzální bez ohledu na značku šicího stroje. Galanterie za super ceny. Všechny produkty galanterie v nabídce na jenom místě. Nabídku naší galanterie neustále rozšiřujeme o nové zboží, abyste u nás nakoupili vše potřebné pohodlně z Vašeho domova.

z11

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Suchý zip stříhaný 20 cm černý (1 pár) je praktický suchý zip o délce 20 cm a šířce 2 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Cena za 1 pár zipu. Černá barva.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Suchý zip stříhaný 20 cm bílý (1 pár) je praktický suchý zip o délce 20 cm a šířce 2 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Cena za 1 pár zipu. Bílá barva.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Zipy kovové kalhotové - různé délky výprodej kovových nedělitelných zipů do kalhot. Ideální pro našití např. do riflí, montérek apod.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Jehly ruční - na kůži je sada 5 ks jehel na ruční šití. Tyto jehly mají trojúhelníkové ostří, které zajišťuje, aby se kůže při šití nenatrhla a byla tak čistě prošita.
Cena s DPH: 13,- 
 
ks
ks
Šroubovák úzký malý je běžně dodáváné příslušenství k většině zakoupených šicích strojů. Tento šroubovák se používá například pro nastavování napětí spodní nitě. Délka 5,8 cm.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Navlékač nití v plastovém pouzdře je praktická pomůcka, která usnadňuje navlékání nitě do očka jehly.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Suchý zip stříhaný samolepící 20 cm bílý je praktický suchý zip o délce 20 cm a šířce 2 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Je samolepící, tudíž ho bez větších obtíží připevníte. Cena za 1 ks zipu v bílé barvě.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Suchý zip stříhaný samolepící 20 cm černý je praktický suchý zip o délce 20 cm a šířce 2 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Je samolepící, tudíž ho bez větších obtíží připevníte. Cena za 1 ks zipu v černé barvě.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Jehly ruční - na korálky a flitry je sada 6 ks jehel na ruční šití. Tyto jehly jsou velmi tenké a používají se na šití korálků nebo flitrů.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Jehly ruční - štepovací je sada 10 ks jehel na ruční šití. Jedná se o štepovací jehly, které se používají na obšívání vlnou nebo bavlnou.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Jehly ruční - vyšívací je sada 16 ks jehel na ruční vyšívání. Tyto jehly mají delší očko, lze do nich tedy snadněji navléknout více nití nebo i tlustší bavlnku.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Jehly ruční - pro špatný zrak je sada 6 ks jehel na ruční šití. Tyto jehly mají upravené očko tak, že nit již nemusíme provlékat, ale stačí ji shora protlačit a máte navlečeno. Jedná se o ostré jehly se snadným navlékáním.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Jehly ruční - ostré je sada 20 ks jehel na ruční šití. Tyto jehly jsou střední velikosti a jsou velmi ostré.
Cena s DPH: 16,- 
 
ks
ks
Páraček 12 cm je praktická pomůcka, která slouží k párání švů, prořezávání knoflíkových dírek apod. Páraček má velikost 12 cm a praktické plastové pouzdro.
Cena s DPH: 18,- 
 
ks
ks
Šroubovák široký malý je běžně dodáváné příslušenství k většině zakoupených šicích strojů. Tento šroubovák se používá například pro povolování či utahování šroubu stehové desky. Délka 6,7 cm.
Cena s DPH: 20,- 
 
ks
ks
Olej na šicí stroje a jemnou mechaniku slouží k promazání mechanických zařízení a částí šicího stroje.
Cena s DPH: 20,- 
 
ks
ks
Polyesterová stehovka v návinu 1000m v jemnosti TEX 25x2. Český výrobek.
Cena s DPH: 20,- 
 
ks
ks
Šroubovák úzký střední je praktické příslušenství nejen k šicímu stroji. Tento šroubováček se používá například pro povolování či utahování šroubku na jehlové tyči, utahování či povolování napětí spodní nitě apod. Délka 7,8 cm.
Cena s DPH: 22,- 
 
ks
ks
Krejčovský metr délky 1,5 m. Po obou stranách jsou uvedeny jednotky v cm. Můžete vzít metr z libovolné strany, vždy začíná od 1 cm. Metr je balen v plastové krabičce.
Cena s DPH: 25,- 
 
ks
ks
Nažehlovací záplaty 17 x 45 cm bílé jsou velice kvalitní textilní záplaty od českého výrobce. Tyto záplaty jsou vhodné k zaplátování dětských kalhot, bund, montérek a jiného pracovního oblečení nažehlením. Cena za 1 ks.
Cena s DPH: 25,- 
 
ks

z11

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 20 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 193 890,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 4 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.