0
0,- 

Galanterie
Galanterie je souhrnné označení pro různé drobné ozdobné výrobky. V dnešní době pojem galanterie často zahrnuje i různé drobné pomůcky a doplňky pro odívání, šití, pletení, žehlední, drobné opravy textilií a další domácí práce. Galanterie v našem obchodě zahrnuje celou škálu krejčovských potřeb, které potřebujete při šití a práci s šicími stroji a overlocky. Galanterie zahrnuje jehly, nůžky, šicí sady, olej do šicích strojů a další pomůcky, které Vám usnadní šití a další ruční práce. Krejčovské potřeby ze sekce galanterie na Ráji šití  jsou univerzální bez ohledu na značku šicího stroje. Galanterie za super ceny. Všechny produkty galanterie v nabídce na jenom místě. Nabídku naší galanterie neustále rozšiřujeme o nové zboží, abyste u nás nakoupili vše potřebné pohodlně z Vašeho domova.

z15

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Vyšívací bavlnka MOULINE jsou vyšívací příze české výroby. Jedná se o příze ze 100% bavlny.
Cena s DPH: 4,- 
 
ks
ks
Suchý zip stříhaný 20 cm neonově žlutá (1 pár) je praktický suchý zip o délce 20 cm a šířce 2,5 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Cena za 1 pár zipu. Neonově žlutá barva.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Praktický suchý zip olivové barvy o šířce 2 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Zip je kompletní - plyšová i háčková část. Pouze do vyprodání zásob. Cena za jeden metr.
Cena s DPH: 13,- 
 
ks
ks
Navlékač nití v plastovém pouzdře je praktická pomůcka, která usnadňuje navlékání nitě do očka jehly.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Navlékač na gumu 80 mm je pomocníkem v každé domácnosti při navlékání gumy a vzhledem připomíná pinzetu.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Páraček 12 cm je praktická pomůcka, která slouží k párání švů, prořezávání knoflíkových dírek apod. Páraček má velikost 12 cm a praktické plastové pouzdro.
Cena s DPH: 18,- 
 
ks
ks
Praktický suchý zip bílé barvy o šířce 3 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Zip je kompletní - plyšová i háčková část. Pouze do vyprodání zásob. Cena za jeden metr.
Cena s DPH: 19,- 
 
ks
ks
Praktický suchý zip černé barvy o šířce 3 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Zip je kompletní - plyšová i háčková část. Pouze do vyprodání zásob. Cena za jeden metr.
Cena s DPH: 19,- 
 
ks
ks
Olej na šicí stroje a jemnou mechaniku slouží k promazání mechanických zařízení a částí šicího stroje.
Cena s DPH: 20,- 
 
ks
ks
Polyesterová stehovka v návinu 1000m v jemnosti TEX 25x2. Český výrobek.
Cena s DPH: 20,- 
 
ks
ks
Krejčovský metr délky 1,5 m. Po obou stranách jsou uvedeny jednotky v cm. Můžete vzít metr z libovolné strany, vždy začíná od 1 cm. Metr je balen v plastové krabičce.
Cena s DPH: 25,- 
 
ks
ks
Pruženka - prádlová guma bílá šíře 5,3 mm (5 m) je kvalitní český výrobek. Jedná se o plochou prádlovou gumu v šířce 5,3 mm a v návinu 5 m na kartě. Barva bílá. Používá se pro výrobu či úpravu různých oděvů.
Cena s DPH: 25,- 
 
ks
ks
Nažehlovací záplaty 17 x 45 cm bílé jsou velice kvalitní textilní záplaty od českého výrobce. Tyto záplaty jsou vhodné k zaplátování dětských kalhot, bund, montérek a jiného pracovního oblečení nažehlením. Cena za 1 ks.
Cena s DPH: 25,- 
 
ks
ks
Nažehlovací záplaty 17 x 45 cm tmavě modré jsou velice kvalitní textilní záplaty od českého výrobce. Tyto záplaty jsou vhodné k zaplátování dětských kalhot, bund, montérek a jiného pracovního oblečení.
Cena s DPH: 25,- 
 
ks
ks
Křída krejčovská (sada 3 ks) je praktické balení krejčovských kříd určených k přenášení střihu na látku a krejčovské úpravy. Balení obsahuje: 1x voskovou krejčovskou křídu, 1x krejčovskou křídu a 1x krejčovské mýdlo (křída).
Cena s DPH: 25,- 
 
ks
ks
Jehly pro špatný zrak = jehly pro snadné navlékání. Báječný vynález pro každého, kdo vezme jehlu a nit do ruky, bez ohledu na to, zda vidí dobře či špatně. Místo trápení rychlé navlečení nitě do ouška jehly. Balení obsahuje 12 ks jehel 3 velikostí.
Cena s DPH: 28,- 
 
ks
ks
Pruženka - prádlová guma černá šíře 8 mm (5 m) je kvalitní český výrobek. Jedná se o plochou prádlovou gumu o šířce 8 mm a v návinu 5 m na kartě. Barva černá. Používá se pro výrobu či úpravu tmavých oděvů.
Cena s DPH: 29,- 
 
ks
ks
Žárovka závitová 240 V 15 W pro šicí stroje.
Cena s DPH: 30,- 
 
ks
ks
Šicí nit PES DERBY 120 - 500 m tmavě modrá je nit pro šití. Nit je určena pro šicí stroje.
Cena s DPH: 30,- 
 
ks
ks
Šicí nit PES DERBY 120 - 500 m světle modrá je nit pro šití. Nit je určena pro šicí stroje.
Cena s DPH: 30,- 
 
ks

z15

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.