0
0,- 
NOVINKY

z9

stránka
... Následující strana
Akční nabídka šicích strojů, overlocků, coverlocků a žehlícího lisu od značky Lucznik pro Jaro 2017! Oblíbený šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II opět za akční cenu s dárky a další šicí stroje se zajímavými cenami a dárky!
více >>
Blíží se jaro a s ním přichází i japonská značka Janome s akční nabídkou na měsíce březen a duben 2017. Samozřejmě zároveň s Janome nemůže chybět ani značka Texi, která se taky pochlubila akční nabídkou. Chcete stroj Janome nebo Texi? Třeba se v této akci nachází.
více >>
Tak jako se nám mění počasí za okny, změnily se také akce od značek Brother a Merrylock. Oblíbené šicí stroje, vyšívací stroje a overlocky v akcích jen pro Vás a to v měsíci Březen 2017! Prohlédněte si soupis akční nabídky od dvou zmiňovaných značek, je možné, že narazíte na favorita, na kterého si brousíte zuby již dlouho.
více >>
Akční nabídka strojů pro měsíc únor 2017. Šicí stroje, overlocky, coverlocky, ale i žehlící lis od značky Lucznik v nové akční nabídce pro daný měsíc, která Vás může okouzlit a třeba to budete hlavně Vy, kdo se stane šťastným majitelem jednoho z nich. Podívejte se sami, třeba zde najdete svůj vysněný stroj.
více >>
V letošním roce se už dostáváme do druhého měsíce a proto také přichází Janome s novými akčními nabídkami.
více >>
14.03.2017
Novinky na trhu šicích strojů. Nestihli jste zaregistrovat? Pojďte se na ně s námi podívat a představit si je... Dorota a Tereza, dvě jména, která známe i z pohádek, stroje za pohádkovou cenu.
více >>
Přichází nám únor a s ním také Brother a Merrylock s novými akcemi. Podívejte se na zvýhodněnou nabídku, kterou si pro Vás tyto značky nachystaly pro druhý měsíc v roce 2017.
více >>
Akční nabídka strojů Lucznik pro leden 2017. Nestihli jste nakoupit v prosinci za vánoční ceny? Do vyprodání zásob můžete nakoupit ve vánočních akcích s dárky zboží Lucznik: šicí stroj Karina, Milena, Amelia II, Laura, Zofia II, Helena a dále overlock 720 D-4 a coverlocky 820 D - D3, stejně jako žehlící lis.
více >>
Značka Brother se v roce 2016 zúčastnila nezávislého hodnocení a testování šicích strojů v D-testu. Měla svá tři želízka v ohni a jak myslíte, že v silné konkurenci obstály? Rádi Vám to prozradíme.
více >>
Vše nejlepší do nového roku 2017 přeje Ráj šití.
více >>
Vítejte v Ráji! Ráj šití je připraven poskytnout svoje služby zákazníkům i na konci roku.
více >>
Chcete koupit někomu pod stromeček šicí stroj nebo příslušenství a nevíte jaké? Nabízíme Vám možnost zakoupení dárkové poukázky ve Vámi zvolené hodnotě, kterou můžete darovat! Obdarovaný poté už jen zboží objedná a uvede dárkovou poukázku v objednávce a máte vyřešeno.
více >>
Když to s námi šije! Šijeme s Burdou. Kurzy šití od základů strojového šití k vlastnímu výrobku.
více >>
Vánoční čas - Prosinec! Akční nabídka od Janome na vánoční měsíc přichází, podívejte se co Vám tato značka připravila.
více >>
Kurzy šití ve spolupráci se značkou RBLN - Rebelion.
více >>
Prosinec je tady a to znamená, že se blíží vánoce. Vinšujeme Vám, že Brother a Merrylock přichází s nabídkou strojů za zvýhodněnou cenu nebo s dárky. Tak neváhejte, koukněte a třeba vyberete.
více >>
Jako každým rokem v tomto období přichází značka Veronica s vánoční nadílkou. Veronica se rozhodla, že Vám k určitým strojům nadělí jako dáreček knížku a tradičně si můžete zažádat o dárkové balení!
více >>
Aktualizovaná akční nabídka strojů od značky Lucznik pro měsíc listopad 2016. Dárky padají ke strojům jako listí ze stromů...
více >>
Máme tu konec léta, ale značka Lucznik se ničeho neleká. Právě jsme pro Vás naskladnili novinku, a to Lucznik 910 Karina. Jedná se o běžný šicí stroj pro domácnost s kovovou kostrou a velkým poměrem kovových dílů, volným ramenem a dostatečným množstvím programů, které zaručeně využijete.
více >>
Pokud se chystáte zakoupit si cokoliv na splátky CETELEM nyní přichází Vaše chvíle. Společnost CETELEM slaví 20 let v ČR a naděluje splátky bez navýšení!
více >>
Akční nabídka strojů Janome a Texi pro měsíc listopad. Podívejte se co si pro Vás tyto dvě značky připravily.
více >>
Rádi bychom upozornili na novinky, které jsme pro vás připravili, v podobě nových elektronických šicích strojů značky Lucznik.
více >>
Akční nabídka šicích strojů od značky Janome a Texi. Podívejte se co pro Vás tato značka dala do výhodných akcí a neváhejte si takovýto stroj zakoupit. Pro měsíc říjen Janome přichází s velmi zajímavou nabídkou.
více >>
Prodloužená akce od značky Brother, kterou jste mohli využít v červenci platí nyní až do konce měsíce srpna! Neváhejte a objednejte si právě Vy svého Brothera.
více >>
Kdy si pořídit šicí a vyšívací stroje značky Brother nebo Merrylock? No přece nyní! Nejoblíbenější modely jsou právě teď v akčních cenách a s nádhernými praktickými dárky.
více >>

z9

stránka
... Následující strana


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.