0
0,- 
NOVINKY

z9

stránka
... Následující strana
Značka Brother se v roce 2016 zúčastnila nezávislého hodnocení a testování šicích strojů v D-testu. Měla svá tři želízka v ohni a jak myslíte, že v silné konkurenci obstály? Rádi Vám to prozradíme.
více >>
S novým rokem přicházejí nová očekávání. I značka Brother a Merrylock si pro Vás připravila výhodné ceny u svých nejoblíbenějších produktů. Najdete mezi nimi i ten svůj?
více >>
Vše nejlepší do nového roku 2017 přeje Ráj šití.
více >>
Akční nabídka strojů Lucznik pro leden 2017. Nestihli jste nakoupit v prosinci za vánoční ceny? Do vyprodání zásob můžete nakoupit ve vánočních akcích s dárky zboží Lucznik: šicí stroj Karina, Milena, Amelia II, Laura, Zofia II, Helena a dále overlock 720 D-4 a coverlocky 820 D - D3, stejně jako žehlící lis.
více >>
Vítejte v Ráji! Ráj šití je připraven poskytnout svoje služby zákazníkům i na konci roku.
více >>
Chcete koupit někomu pod stromeček šicí stroj nebo příslušenství a nevíte jaké? Nabízíme Vám možnost zakoupení dárkové poukázky ve Vámi zvolené hodnotě, kterou můžete darovat! Obdarovaný poté už jen zboží objedná a uvede dárkovou poukázku v objednávce a máte vyřešeno.
více >>
Když to s námi šije! Šijeme s Burdou. Kurzy šití od základů strojového šití k vlastnímu výrobku.
více >>
Vánoční čas - Prosinec! Akční nabídka od Janome na vánoční měsíc přichází, podívejte se co Vám tato značka připravila.
více >>
Kurzy šití ve spolupráci se značkou RBLN - Rebelion.
více >>
Prosinec je tady a to znamená, že se blíží vánoce. Vinšujeme Vám, že Brother a Merrylock přichází s nabídkou strojů za zvýhodněnou cenu nebo s dárky. Tak neváhejte, koukněte a třeba vyberete.
více >>
Jako každým rokem v tomto období přichází značka Veronica s vánoční nadílkou. Veronica se rozhodla, že Vám k určitým strojům nadělí jako dáreček knížku a tradičně si můžete zažádat o dárkové balení!
více >>
Aktualizovaná akční nabídka strojů od značky Lucznik pro měsíc listopad 2016. Dárky padají ke strojům jako listí ze stromů...
více >>
Máme tu konec léta, ale značka Lucznik se ničeho neleká. Právě jsme pro Vás naskladnili novinku, a to Lucznik 910 Karina. Jedná se o běžný šicí stroj pro domácnost s kovovou kostrou a velkým poměrem kovových dílů, volným ramenem a dostatečným množstvím programů, které zaručeně využijete.
více >>
Pokud se chystáte zakoupit si cokoliv na splátky CETELEM nyní přichází Vaše chvíle. Společnost CETELEM slaví 20 let v ČR a naděluje splátky bez navýšení!
více >>
Akční nabídka strojů Janome a Texi pro měsíc listopad. Podívejte se co si pro Vás tyto dvě značky připravily.
více >>
Rádi bychom upozornili na novinky, které jsme pro vás připravili, v podobě nových elektronických šicích strojů značky Lucznik.
více >>
Akční nabídka šicích strojů od značky Janome a Texi. Podívejte se co pro Vás tato značka dala do výhodných akcí a neváhejte si takovýto stroj zakoupit. Pro měsíc říjen Janome přichází s velmi zajímavou nabídkou.
více >>
Prodloužená akce od značky Brother, kterou jste mohli využít v červenci platí nyní až do konce měsíce srpna! Neváhejte a objednejte si právě Vy svého Brothera.
více >>
Kdy si pořídit šicí a vyšívací stroje značky Brother nebo Merrylock? No přece nyní! Nejoblíbenější modely jsou právě teď v akčních cenách a s nádhernými praktickými dárky.
více >>
Vážení zákazníci! Dovolte nám informovat vás, že v pondělí 4. 7. 2016 máme zavřeno. S ohledem na státní svátky ve dnech 5. - 6. 7. 2016, bude naše společnost mít v pondělí 4. 7. 2016, pouze tento pracovní den, ZAVŘENO. Od čtvrtka 7. 7. 2016 nás opět můžete osobně nebo telefonicky kontaktovat v rámci otevírací doby od 9 - 17 hod., v pátek do 15 hod.. Objednávkový systém bude i nadále fungovat po celou dobu 24 hodin denně jako obvykle i v těchto dnech. Vaše maily a požadavky budeme řešit ihned...
více >>
Strojová výšivka s plným komfortem na vyšívacím a quiltovacím stroji Brother VR
více >>
A je tady nová výhodná akce na šicí stroje, vyšívací stroje a overlocky značky Brother! Který z uvedených výkonných strojů si vyberete?
více >>
Jak obšít knoflíkovou dírku na šicím stroji? Čtyřkroková knoflíková dírka, automatická jednokroková knoflíková dírka a senzorická (jednokroková) knoflíková dírka. Seznamte se s jejich přednostmi a zjistěte, se kterou budete nejšťastnější.
více >>
Pozor, nečekaná slevová akce na vyšívací stroje značky Brother je tady! Software PED-Plus zdarma. Reklamní společnosti, organizace i e-shopy, zpozorněte.
více >>
Vznášení patky je exkluzivní funkce, kterou firma Juki vybavila své šicí stroje řady HZL - DX. Vyplatí se ji mít, je-li vaším cílem přesný steh při šití více vrstev. Napadl vás zrovna patchwork? Jste na správné stopě.
více >>

z9

stránka
... Následující strana


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 252 268,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.