0
0,- 
NOVINKY

z10

stránka
... Následující strana
Akční nabídka značek Janome a Texi pro září 2017.
více >>
Přišel měsíc, kdy se Vaše ratolesti vrací z letních radovánek k učení a i v tomto měsíci nemohou chybět šicí stroje Brother se svou akční nabídkou. Chcete své dceři či synovi ušít obal na knížku, pouzdro či cokoliv, co by ve škole využili? Třeba je v této nabídce Váš favorit, který Vám s tím zaručeně dokáže pomoci.
více >>
Představujeme Vám akční nabídku značek Brother a Merrylock pro 8. měsíc roku 2017. Nenechte si utéct zajímavé akce na šicí stroje, quiltovací stroje, vyšívací stroje a overlocky.
více >>
Akční nabídka od značek Janome a Texi pro 7. a 8. měsíc roku 2017.
více >>
Další měsíc a další akční nabídka od značky Brother pro červenec 2017. Opět zde naleznete oblíbené šicí, šicí a vyšívací, vyšívací a jiné stroje od této značky.
více >>
Celofiremní dovolená! Z důvodu státních svátků Dne slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje a Dne upálení mistra Jana Husa čerpáme dne 7. 7. 2017 celofiremní dovolenou. Proto nás prosím navštivte nejpozději dne 4. 7. 2017 a následně v pondělí 10. 7. 2017. Přes náš internetový obchod můžete objednávat nepřetržitě i v době státních svátků a dovolené.
více >>
Akce značky Lucznik pro měsíc červen 2017. Jak jde vidět, tak teplem padají i ceny!
více >>
Nejen, že Brother prodloužil díky velké oblíbenosti zajímavé akce z května do konce června 2017, ale také ještě zlevnil řezací plotter Brother ScanNCut CM700! Pokud se právě chystáte si plotter pořídit, nastal ten správný čas.
více >>
Akční nabídka od značky Brother pro 5. a 6. měsíc roku 2017! Rozhodně neprohloupíte, pokud si chvíli vyhradíte na to, aby jste se podívali co si pro Vás tato značka připravila.
více >>
Přehled akčních strojů od značek Janome a Texi pro měsíc Květen 2017. Mohlo se stát, že Vám právě zlevnili Vámi vybraný stroj, tak se podívejte co pro Vás tyto značky přinesly.
více >>
Akční nabídka od značek Brother a Merrylock pro měsíc Duben 2017. Navíc spousta možností zakoupení akčních strojů a příslušenství, které bylo představeno na 11. Mezinárodní výstavě Prague Patchwork Meeting 2017, který se konal 31. 3. - 2. 4. 2017! V této akční nabídce určitě naleznete stroj, který si chcete koupit.
více >>
Tak jako se nám mění počasí za okny, změnily se také akce od značek Brother a Merrylock. Oblíbené šicí stroje, vyšívací stroje a overlocky v akcích jen pro Vás a to v měsíci Březen 2017! Prohlédněte si soupis akční nabídky od dvou zmiňovaných značek, je možné, že narazíte na favorita, na kterého si brousíte zuby již dlouho.
více >>
Akční nabídka šicích strojů, overlocků, coverlocků a žehlícího lisu od značky Lucznik pro Jaro 2017! Oblíbený šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II opět za akční cenu s dárky a další šicí stroje se zajímavými cenami a dárky!
více >>
Akční nabídka strojů pro měsíc únor 2017. Šicí stroje, overlocky, coverlocky, ale i žehlící lis od značky Lucznik v nové akční nabídce pro daný měsíc, která Vás může okouzlit a třeba to budete hlavně Vy, kdo se stane šťastným majitelem jednoho z nich. Podívejte se sami, třeba zde najdete svůj vysněný stroj.
více >>
29.06.2017
Novinky na trhu šicích strojů. Nestihli jste zaregistrovat? Pojďte se na ně s námi podívat a představit si je... Dorota a Tereza, dvě jména, která známe i z pohádek, stroje za pohádkovou cenu.
více >>
Blíží se jaro a s ním přichází i japonská značka Janome s akční nabídkou na měsíce březen a duben 2017. Samozřejmě zároveň s Janome nemůže chybět ani značka Texi, která se taky pochlubila akční nabídkou. Chcete stroj Janome nebo Texi? Třeba se v této akci nachází.
více >>
V letošním roce se už dostáváme do druhého měsíce a proto také přichází Janome s novými akčními nabídkami.
více >>
Přichází nám únor a s ním také Brother a Merrylock s novými akcemi. Podívejte se na zvýhodněnou nabídku, kterou si pro Vás tyto značky nachystaly pro druhý měsíc v roce 2017.
více >>
Akční nabídka strojů Lucznik pro leden 2017. Nestihli jste nakoupit v prosinci za vánoční ceny? Do vyprodání zásob můžete nakoupit ve vánočních akcích s dárky zboží Lucznik: šicí stroj Karina, Milena, Amelia II, Laura, Zofia II, Helena a dále overlock 720 D-4 a coverlocky 820 D - D3, stejně jako žehlící lis.
více >>
Značka Brother se v roce 2016 zúčastnila nezávislého hodnocení a testování šicích strojů v D-testu. Měla svá tři želízka v ohni a jak myslíte, že v silné konkurenci obstály? Rádi Vám to prozradíme.
více >>
Vše nejlepší do nového roku 2017 přeje Ráj šití.
více >>
Vítejte v Ráji! Ráj šití je připraven poskytnout svoje služby zákazníkům i na konci roku.
více >>
Chcete koupit někomu pod stromeček šicí stroj nebo příslušenství a nevíte jaké? Nabízíme Vám možnost zakoupení dárkové poukázky ve Vámi zvolené hodnotě, kterou můžete darovat! Obdarovaný poté už jen zboží objedná a uvede dárkovou poukázku v objednávce a máte vyřešeno.
více >>
Když to s námi šije! Šijeme s Burdou. Kurzy šití od základů strojového šití k vlastnímu výrobku.
více >>
Vánoční čas - Prosinec! Akční nabídka od Janome na vánoční měsíc přichází, podívejte se co Vám tato značka připravila.
více >>

z10

stránka
... Následující strana


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.