0
0,- 

Coverlocky
Coverlocky. Coverlocky jsou speciální šicí stroje, které umožňují zakončování spodem krycím stehem. Někdy bývá tento steh nazýván prádlový steh. Coverlocky jsou určeny pro zakončení různých oděvů z úpletů či pletenin - obvykle se jedná o spodní lem triček, mikin či halenek nebo také zapravení rukávů či nohavic. Steh spodem krytý poznáte podle charakteristického dvojitého nebo trojitého švu z lícní strany a smyček ze strany rubové. Coverlocky dříve bývaly určené pouze pro průmyslovou výrobu, dnes se s nimi běžně setkáváme i v domácnostech. Námi nabízené coverlocky jsou zde tedy pro všechny, kteří očekávají profesionální provedení a vzhled svých výrobků. Coverlock nabízí i šití řetízkovým stehem. Coverlocky nabízíme několika značek na výhodné splátky, v akcích ve slevě. Servis, poradenství je samozřejmostí.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Coverlock Lucznik 820 D - D3 je 3-nitný 2-jehlový coverlock pro domácnost, který šije spodem krycí a řetízkový steh. CENOVÁ BOMBA! Coverlock má volné rameno, diferenciál i barevně značené dráhy nití.
Cena s DPH: 6 990,- 
 
ks
ks
Coverlock Merrylock MK 3040 je čtyřnitný coverlock využitelný jako tříjehlový či dvojjehlový coverlock. Tento coverlock šije spodem krycí steh, řetízkový steh a má diferenciální podávání. Coverlock je nutný pro šití pletenin.
Cena s DPH: 8 900,- 
 
ks
ks
Coverlock Singer 14 T 970 C je 2,3 a 4-nitný 3-jehlový coverlock pro domácnost, který šije spodem krycí(prádlový) a řetízkový steh. Velký pracovní prostor vpravo od jehly, diferenciální podávání a barevně značené dráhy nití.
Cena s DPH: 9 741,- 
 
ks
ks
Coverlock Merrylock MK 4050 je 2, 3 a 4-nitný 3-jehlový coverlock značky Merrylock s velkým prostorem vpravo od jehly. Diferenciální podávání, navlékač chapače, volné rameno, řetízkový steh a LED osvětlení.
Cena s DPH: 9 900,- 
 
ks
ks
Coverlock Merrylock MK 4055 je 2, 3 a 4-nitný 3-jehlový coverlock značky Merrylock s automatickým napětím nití a velkým prostorem vpravo od jehly. Diferenciální podávání, navlékač chapače, volné rameno, řetízkový steh a LED osvětlení
Cena s DPH: 10 900,- 
 
ks
ks
Overlock - coverlock Singer 14 T 968 je 5, 4, 3 a 2-nitný overlock pro domácí šití, který šije i spodem krycí (coverlockový) steh. C/overlock je vybaven automatickým navlékačem jehel, diferenciálním podáváním a dalšími funkcemi.
Cena s DPH: 11 940,- 
 
ks
ks
Coverlocky Brother CV3440 jsou novinkou od značky Brother, mají velkou pracovní plochu, diferenciální podávání a umí spodem krycí stehy! Jedná se o 2, 3 nebo 4-nitné domácí coverlocky s velmi jednoduchou obsluhou.
Cena s DPH: 12 990,- 
 
ks
ks
Coverlock Elna Easycover je 4-nitný 3-jehlový domácí coverlock, který šije spodem krycí(prádlový) steh. Coverlock má 14 typů stehů, velký pracovní prostor, volné rameno, diferenciální podávání a barevně značené dráhy nití.
Cena s DPH: 12 999,- 
 
ks
ks
Coverlocky Janome 2000 CPX jsou 4-nitné stroje se spodem krycím (prádlovým) stehem a třemi jehlami. Coverlocky Janome 2000 CPX disponují obrovským pracovním prostorem, volným ramenem a diferenciálním podáváním – zpracují tedy jakkoli pružné materiály
Cena s DPH: 14 700,- 
 
ks
ks
Coverlocky Brother Cover Stitch M 2340 CV jsou 3 nebo 4-nitné domácí coverlocky s diferenciálním podáváním. Coverlocky Brother M 2340 CV jsou vhodné pro šití krycími stehy. Coverlocky Brother M 2340 CV se vyznačují velmi jednoduchou obsluhou.
Cena s DPH: 14 890,- 
 
ks
ks
Overlock Merrylock MK 3050 CL je univerzální 2 až 5-nitný overlock a coverlock. Overlock umožňuje rychlou a snadnou konverzi na coverlock. MK 3050 CL má automatické nastavení napětí jednotlivých nití pro obnitkovací programy.
Cena s DPH: 14 900,- 
 
ks
ks
Coverlocky Brother CV3550 jsou novinkou od značky Brother, mají velkou pracovní plochu, diferenciální podávání a umí spodem krycí stehy! Jedná se o 2, 3 nebo 4-nitné domácí coverlocky s velmi jednoduchou obsluhou.
Cena s DPH: 14 990,- 
 
ks
ks
Overlock Merrylock MK 4075 je 2 až 5-nitná kombinace overlocku a coverlocku. Overlock umožňuje rychlou a snadnou konverzi na coverlock a obráceně. MK 4075 má automatické nastavení napětí a velkou pracovní plochu vpravo od jehly.
Cena s DPH: 15 900,- 
 
ks
ks
Coverlock Juki MCS - 1500 je mimořádně kvalitní 2, 3 a 4-nitný 3-jehlový coverlock pro domácnost s diferenciálním podáváním látky, jednoduchým navlékáním chapačů a nastavitelným přítlakem patky.
Cena s DPH: 17 990,- 
 
ks
ks
Overlock - coverlock Juki MO - 735 je velmi kvalitní 2, 3, 4 a 5-nitná kombinace overlocku a coverlocku pro domácnost s 15 druhy stehů, diferenciálním podáváním látky, navlékačem smyčkovače a velmi silným ořezovým systémem.
Cena s DPH: 18 990,- 
 
ks
ks
Coverlock 3.0 Pfaff je 2, 3, 4 a 5-ti nitný overlockový stroj Pfaff - coverlock s velkým pracovním prostorem, 23-ti stehy a řadou užitečných funkcí. Tento coverlock šije i běžné overlockové stehy.
Cena s DPH: 19 489,- 
 
ks
ks
Overlock Husqvarna Huskylock S 21 je 2,3,4-nitný domácí overlock, který šije i coverlockové stehy, bez nutnosti výměny patky a stehové desky. Huskylock S 21 má velký pracovní prostor vpravo od jehly.
Cena s DPH: 20 490,- 
 
ks
ks
Coverlock Babylock Cover BLCS-2 je 2,3 a 4-nitný coverlock na prádlový steh, vhodný pro domácí šití i do krejčovského salonu. Tento coverlock Babylock Cover BLCS-2 má jedinečné patentované automatické navlékání nití!
Cena s DPH: 23 990,- 
 
ks
ks
Coverlock 4.0 Pfaff je 2, 3, 4 a 5-ti nitný elektronický overlockový stroj - coverlock s dotekovým grafickým LCD displejem,který šije overlockové stehy i spodem krycí tzv. coverlockový steh.
Cena s DPH: 24 443,- 
 
ks
ks
Overlock Janome 1200 Professional je 2, 3, 4 a 5-ti nitný overlock a coverlock. Tyto overlocky šijí řetízkový dvounitný steh, dvou a tříjehlový obnitkovací steh a další stehy. Overlock umožňuje regulovat délku a šířku stehu.
Cena s DPH: 28 800,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Coverlocky
Coverlock je speciální šicí stroj, který šije takzvaným spodem krycím stehem neboli prádlovým stehem, který neumí ani šicí stroj ani overlock. Používá se na zakončení délky rukávů, trička, tepláků, ale i na šití prádla. Coverlockový spodem krycí prádlový steh vypadá tak, že shora vidíte 2 rovné rovnoběžné stehy, které jsou z rubu spojené smyčkami. Krycí steh se používá i na dekoraci např. ramenních švů na tričkách, mikinách apod. např. v jiné barvě nití a smyčky jsou pak vidět shora. I coverlock má diferenciál, kterým můžete navolnit steh a tím získat požadovanou pružnost stehu. Coverlock však umí i jiné stehy, jako je trojitý coverlockový krycí steh či dvojitý coverlockový krycí steh. U prvně jmenovaného se jedná o steh šitý třemi jehlami. Na lícní straně látky vytváří tři rovné stehy šité paralelně vevedle sebe. Nejčastěji se používá pro sámkování, šití elastických materiálů, zapošití švů či lemování a ozdobné šití. Druhý steh je šit dvěma jehlami a na lícní straně látky tvoří dva rovné stehy vedle sebe. Tento steh se hojně využívá při šití manžet, strečových látek a i deální je i pro lemování. U troj a vícejehlových coverlocků lze vytvářet různě široké varianty těchto stehů. Pro úzké varianty se nitěmi navlečou dvě jehly vedle sebe a zbytek se sejme. V závislosti na sejmutých jehlách je steh orientován buď doprava nebo doleva. Široký steh se naopak vytvoří sejmutím prostředních jehel a navlečením nitě do postranních jehel. Při tomto postupu je třeba dbát na pokyny v návodu. Dalším oblíbeným a používaným stehem je steh řetízkový, kdy šijeme dvěma nitěmi za pomocí smyčkovače a jedné jehly. Smyčkovač tvoří na rubové straně látky řetízek. Využívá se zejména při rovném šití požadujícím elasticitu,stehování či ozdobném řetízkovém stehu.
Na Ráji šití.cz si můžete vybrat z většiny značek coverlocků, které jsou dostupné na českém trhu.KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.