0
0,- 
 

Coverlock Babylock Cover BLCS-2

126-blcs2Kód:
Baby LockVýrobce:
sklademDostupnost:
24 měsícůZáruka:
zdarmaDoprava:
23 990,-  Běžná cena:
19 826,-  Cena bez DPH:
23 990,-  Cena s DPH:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:
ks Množství:

Coverlock Babylock Cover BLCS-2

Coverlock Babylock Cover BLCS-2 je 2, 3 a 4-nitný coverlock, který šije prádlový steh na látkách všeho druhu. Coverlock Babylock Cover Stitch se hodí pro domácí šití i do krejčovského salonu. S tímto strojem vytvoříte profesionální zakončení na všech oděvech. Šije rychle, kvalitně a díky patentovanému automatickému navlékání nití Jet-Air Threading se snadno ovládá. Stačí zasunout konec nitě do kteréhokoliv smyčkovače v navlékácím portu a je po problému s navlékáním nitě. Nemusíte se bát zkroucení nitě a nepotřebujete barevné značení. Tím se stává nejkomfortnější coverlockem na trhu v kategorii coverlocky pro domácnost. Další velkou výhodou tohoto coverlocku je patentovaný trubkový smyčkovač umožňující navlékání nití v libovolném pořadí. Jakoukoliv nit není problém dovléknout jednotlivě a nebudete potřebovat ani žádná vodítka. Coverlock Baby Lock Cover Stitch zaručuje pohodlnou manipulaci s látkou pod patkou. Při zvednutí patky se automaticky zasunou zoubky podavače pod stehovou desku a vy si můžete pohodlně nastavit začátek šití. Po spuštění patky se zase zoubky automaticky vysunou. Stroj má kolmou jehlu, nikoliv šikmou jako ostatní coverlocky, což zajišťuje kvalitnější steh. Coverlock Baby Lock má obrovskou nabídku dokoupitelných zakladačů a lemovačů, nejširší v kategorii pro domácnost. Tento stroj je speciálně konstruován jako doplněk čtyřnitného overlocku Baby Lock.

Chcete nejkomfortnější, nejsilnější a nejrychlejší coverlock pro domácnost s nejdelší životností? To nejlepší na trhu, aby Vám šití dělalo radost a ne trápení či "vyhozené" peníze? Coverlock Babylock Cover Stitch BLCS-2 je ta správná volba. A až si jej vyzkoušíte, zjistíte, že se nejedná o žádný reklamní trik, ale o skutečnost. 

Vlastnosti coverlocku Babylock Cover BLCS-2:

Patentované automatické navlékání nití Jet-Air Threading - stačí jednoduše zasunout konec nitě do navlékacího portu a stisknout páčku. Díky proudícímu vzduchu v navlékači už není při navlékání problém.
Prádlový steh šířky 6 mm nebo 3 mm
Délka stehu 1 mm až 4 mm
Diferenciální posuv
Manuální kvalitní nastavení napětí
Šití kolmou jehlou - jako jediný coverlock na trhu šije kolmou jehlou, nikoliv šikmou, což zajišťuje kvalitnější steh než u ostatních coverlocků.
Rychlost šití až 1500 stehů za minutu - nejrychlejší v kategorii pro domácnost
Automatické zasunutí podavače při zdvižení přítlačné patky
Automatické uvolnění napětí při zdvižení přítlačné patky
Vestavěná schránka na příslušenství
Odstřih nitě
Šroub pro montáž ke skřínce


Coverlock Babylock Cover Stitch šije stehy:

trojjehlový prádlový ( cover) steh                 
prádlový ( cover) steh široký              
prádlový ( cover) steh úzký - šitý vlevo              
prádlový ( cover) steh úzký - šitý vpravo
řetízkový steh šitý levou jehlou
řetízkový steh šitý prostřední jehlou
řetízkový steh šitý pravou jehlou   

stehy pro coverlock Baby Lock Cover Stitch


Standardní příslušenství pro coverlock Babylock Cover Stitch - v ceně stroje:

Šroubky k upevnění vodítka
Štěteček / přípravek k nasazení jehly
Balíček jehel různých velikostí
Imbus klíč
Pinzeta
Navlékač jehly
Šroubky pro upevnění jehel
Adaptér na (další) příslušenství
Nástroj pro navlékání smyčkovače
Šroubovák
Kryt stroje
Niťové síťky
Odvíjecí kotoučky
Kotoučky s hubkou
Držáky kuželů


Technické parametry pro coverlock Baby Lock Cover Stitch:

Šířka stehu:
6,0 mm (šířka širokého prádlového stehu
3,0 mm (šířka úzkého prádlového stehu)
Délka stehu: 1,0 - 4,0 mm
Diferenciální posuv: řasící efekt N - 2, napínací efekt N - 0,6
Přítlačná patka: rychloupínací přítlačná patka, snap-on
Rychlost šití: až 1500 stehů za minutu - nejrychlejší v kategorii pro domácnost
Žárovka: 10 W / 240 V
Navlékání smyčkovače: vzduchem! vzduchový systém Jet Air Threading - už nepotřebujete pinzetu na navlékání smyčkovače
Nastavení napětí: ruční
Další vlastnosti:
Zasouvání podavače
Volný řetízek u prádlového stehu
Uvolnění napětí
Vazač pro průmyslové stroje
Úložný prostor pod stojanem na cívky
Odstřih nitě
Jehly: EL x 705  CF  (CF - chromové)
Příkon motoru: 135 W - nejsilnější v kategorii pro domácnost


Tento coverlock má nejširší nabídku dokoupitelného příslušenství v kategorii strojů pro domácnost. Tím se řadí k mimořádně oblíbeným strojům nejen profesionálních švadlen. Další doplňky naleznete v sekci příslušenství Baby Lock Over/Coverlocky.


Více o značce Baby Lock se dozvíte v článku Overlocky Babylock


Baby Lock

Baby Lock je světová špička v oblasti designu, technologií a kvality overlockového šicího průmyslu. Společnost Baby Lock stále nabízí díky novým vylepšením moderní stroje s nejsnadnějším ovládáním a originálními inovacemi. Společnost Baby Lock i přes velkou konkurenci stále drží přední příčky ve výrobě overlocků a šicích strojů především díky patentům, které jiné stroje nemají. Příkladem může být patentované navlékání nití vzduchem - Jet-Air Threading, které navleče nit prakticky samo. Stačí jen umístit konec nitě do smyčkovače v kterémkoli navlékacím portu a zmáčknout páčku. Baby Lock, to je značka, která přenesla výhody a profesionalitu průmyslových overlocků do světa domácnosti.
Alternativní zboží
Cena s DPH: 14 890,- 
Coverlocky Brother Cover Stitch M 2340 CV jsou 3 nebo 4-nitné domácí coverlocky s diferenciálním podáváním. Coverlocky Brother M 2340 CV jsou vhodné pro šití krycími stehy. Coverlocky Brother M 2340 CV se vyznačují velmi jednoduchou obsluhou.
 
ks

Cena s DPH: 22 490,- 
Overlock Baby Lock Imagine BLE 1 AT je 2, 3, 4-nitný overlock, který má revolučně jednoduché automatické navlékání nití a zařízení pro automatické napínání nití, kdy není třeba napětí regulovat!
 
ks

Cena s DPH: 38 990,- 
Overlock - coverlock Baby Lock Desire je 2,3,4 a 5-nitný overlock, který zvládá overlockové i coverlockové - prádlové stehy nebo jejich kombinaci. Samozřejmostí u tohoto over/coverlocku je patentované automatické napínání nití.
 
ks

Cena s DPH: 23 990,- 
Coverlock Babylock Cover BLCS-2 je 2,3 a 4-nitný coverlock na prádlový steh, vhodný pro domácí šití i do krejčovského salonu. Tento coverlock Babylock Cover BLCS-2 má jedinečné patentované automatické navlékání nití!
 
ks

Cena s DPH: 17 990,- 
Coverlock Juki MCS - 1500 je mimořádně kvalitní 2, 3 a 4-nitný 3-jehlový coverlock pro domácnost s diferenciálním podáváním látky, jednoduchým navlékáním chapačů a nastavitelným přítlakem patky.
 
ksKATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Související zboží
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.