0
0,- 

Brother patky originální
V této kategorii naleznete originální příslušenství Brother. Určené pro šicí stroje této značky. Široká nabídka patek, přídavných stolků, sad pro quiltování, vodiče švů, cívky a další příslušenství.

z4

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Patka prošívací(patchwork)je originální patka Brother určena pro prošívání a sešívání u techniky patchworku v případech potřeby přesných vzdáleností švů 6,4 mm (1/4 palce) či 3,2 mm (1/8 palce). Vhodné pro všechny domácí šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Distanční vedení je originální příslušenství Brother. Distanční vedení slouží pro usnadnění techniky prošívání. Distanční vedení je určeno pro šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 198,- 
 
ks
ks
Patka overlocková je originální patka Brother, která slouží pro začištění okraje látky libovolným obnitkovacím stehem, aby se netřepil. Patka je určena zvláště pro šicí stroje Brother s šířkou stehu do 5 mm, jak s rotačním, tak s kyvným chapačem.
Cena s DPH: 206,- 
 
ks
ks
Průhledná patka je originální patka Brother. Poskytuje optimální přehled zejména při šití vrchních ozdobných švů na líci látky a hodí se i pro patchwork. Patka je určená pro šicí stroje Brother s rotačním chapačem a šířkou stehu do 7 mm.
Cena s DPH: 210,- 
 
ks
ks
Patka pro slepý steh je originální patka Brother, která umožňuje lepší vedení látky při šití slepým stehem. Patku je možné použít pro šicí stroje Brother s kyvným chapačem (CB) a šířkou stehu až 5 mm.
Cena s DPH: 211,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání tkanic je originální patka Brother, která umožňuje perfektní našití až 3 textilních tkanic či ozdobných stužek. Tento typ patky je vhodný pro šicí stroje Brother s horizontálním chapačem a šířkou stehu až 7 mm.
Cena s DPH: 219,- 
 
ks
ks
Šicí patka pro tkanice je originální patka Brother. Vhodné pro našívání až tří textilních tkanic či stužek k okrajům manžet, límců a dalších částí oděvu. Patka je určena pro šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 221,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání perel značky Brother je originální příslušenství pro šicí stroje Brother řady BC, CS, NX a INNOV.
Cena s DPH: 234,- 
 
ks
ks
Patka zipová - stavitelná je originální patka Brother, která slouží pro snadné všívání zipů a paspulek a umožňuje seřízení jehly tak, aby šila u pravého či levého okraje patky. Patka je určena pro šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 239,- 
 
ks
ks
Šicí patka s pravítkem je originální patka Brother určená pro šití podél okraje látky. Měřítko na pravítku usnadňuje dodržení fixní vzdálenosti mezi švem a krajem látky. Patka je vhodná pro šicí stroje s horizontálním chapačem.
Cena s DPH: 239,- 
 
ks
ks
Patka sámková F 037 N 5 mm - 5 sámků je originální příslušenství pro šicí stroje Brother. Vhodné pro domácí šicí stroje Brother s šířkou stehu do 5 mm.
Cena s DPH: 244,- 
 
ks
ks
F 019 N Patka pro tkanice (5 otvorů) je originální příslušenství určené pro šicí stroje Brother. Lze s ní ozdobit okraje manžet, límců nebo jiných částí oděvu našitím až 5 textilních tkanic nebo stužek.
Cena s DPH: 245,- 
 
ks
ks
Patka pro ozdobné obruby (5 mm) je originální příslušenství Brother, které se používá při záměru obroubení okraje látky se zvláštním efektem. Patka je vhodná pro šicí stroje s rotačním chapačem a šířkou stehu do 5 mm.
Cena s DPH: 249,- 
 
ks
ks
Patka pro ozdobné obruby je originální příslušenství Brother, které se používá při záměru obroubení okraje látky se zvláštním efektem. Patka je vhodná pro šicí stroje s rotačním chapačem a šířkou stehu do 7 mm.
Cena s DPH: 253,- 
 
ks
ks
Patka overlocková (7 mm) - Brother je originální patka Brother, která slouží pro začištění okraje látky libovolným obnitkovacím stehem, aby se netřepil. Patka je určena zvláště pro šicí stroje Brother s šířkou stehu do 7 mm, jak s ro
Cena s DPH: 254,- 
 
ks
ks
Patka pro rovný steh je originální příslušenství Brother. Patka se používá pro šití rovným stehem zejména tenkých látek. Tento typ patky je použitelný zvláště pro šicí stroje Brother s šířkou stehu až 5 mm, jak s rotačním, tak s kyvným chapačem (CB).
Cena s DPH: 256,- 
 
ks
ks
Patka pro slepý steh je originální patka Brother, která umožňuje lepší vedení látky při šití slepým stehem. Patku lze použít pro šicí stroje Brother s kyvným chapačem (CB) a šířkou stehu až 7 mm.
Cena s DPH: 258,- 
 
ks
ks
F 067 Patka pro našívání paspulek - Brother je originální příslušenství Brother. Patka je určena pro šicí stroje Brother s šírou stehu do 7 mm.
Cena s DPH: 265,- 
 
ks
ks
Patka nabírací je originální patka Brother, která slouží k sešití dvou dílů látky, z nichž okraj jedné z látek je současně nařasen. Je třeba, aby nabíraná látka byla poddajná. Patka je určena pro šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 267,- 
 
ks
ks
F 059 Patka sámková 7 mm - 9 sámků - Brother je originální příslušenství pro šicí stroje Brother. Vhodné pro domácí šicí stroje Brother s šířkou entlu 7 mm.
Cena s DPH: 268,- 
 
ks

z4

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.