0
0,- 

Brother patky neoriginální
V této kategorii naleznete neoriginální patky odzkoušené pro použití v šicích strojích Brother. Jedná se o levnější alternativní možnost nákupu patky Brother.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Patka prošívací (patchwork) pro prošívání a sešívání u techniky patchworku v případech potřeby přesných vzdáleností švů 6,4 mm (1/4 palce) či 3,2 mm (1/8 palce).Rychloupínací systém alternativní patky je vhodný pro všechny domácí šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Patka na skrytý zip slouží pro rychlé a snadné přišití skrytého zipu. Rychloupínací systém alternativní patky je vhodný pro všechny domácí šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Odpružená prošívací patka z umělé hmoty k látání, prošívání a pro techniku volného vyšívání, při které je výhodná zejména její průhledná přítlačná plocha. Tato alternativní patka je vhodná pro šicí stroje Brother s rotačním chapačem (H).
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Patka teflonová pro šití materiálů, které mají tendenci se zespodu na patku lepit (kůže, vinyl atp.). Rychloupínací systém alternativní patky je vhodný pro všechny šicí stroje Brother s horizontálně uloženým rotačním chapačem.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Patka nabírací (řasící) slouží k sešití dvou dílů látky, z nichž okraj jedné z látek je současně nařasen. Je třeba, aby nabíraná látka byla poddajná. Tato alternativní patka je určena pro šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání tkanic 7 mm umožňuje perfektní našití až 3 textilních tkanic či ozdobných stužek. Tento alternativní typ patky je vhodný pro šicí stroje Brother s horizontálním chapačem a šířkou stehu až 7 mm.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Patka pro slepý steh umožňuje lepší vedení látky při šití slepým stehem. Tuto alternativní patku lze použít pro šicí stroje Brother s kyvným chapačem (CB) a šířkou stehu až 7 mm.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Patka pro tkanice je určena pro šicí stroje Brother. Tato alternativní patka slouží pro ozdobu okrajů manžet, límců nebo jiných částí oděvu našitím až 5 textilních tkanic nebo stužek.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Průhledná patka poskytuje optimální přehled zejména při šití vrchních ozdobných švů na líci látky a hodí se i pro patchwork. Tato alternativní patka je určená pro šicí stroje Brother s rotačním chapačem a šířkou stehu do 7 mm.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Šicí patka pro tkanice je určena pro našívání až tří textilních tkanic či stužek k okrajům manžet, límců a dalších částí oděvu. Tato alternativní patka je určena pro šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Patka pro výšivky smyčkami nitě je určena pro vytvoření linií z hustých uzavřených smyček vrchní nitě. Patka pro výšivky smyčkami nitě je alternativní příslušenství pro šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Patka obrubovací (7 mm) slouží pro automatické podehnutí a obroubení okraje zejména tenké látky. Tato alternativní patka je použitelná zvláště pro šicí stroje Brother s šířkou stehu do 7 mm s rotačním i kyvným chapačem (CB).
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Quiltovací patka pro rovný steh je neoriginální příslušenství Brother. Patka se používá pro šití rovným stehem. Tento alternativní typ patky je vhodný zvláště pro šicí stroje Brother s šířkou stehu až 5 mm s rotačním i kyvným chapače
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
NF 021 Patka pro přišívání flitrů je neoriginální patka Brother. Vhodná k ozdobení šitého dílu našitím stužky či flitrů o šířce až 5 mm. Tato alternativní patka je určena pro šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
NF 066 Patka kolečková válcová Brother je neoriginální příslušenství Brother. Patka slouží k šití těžkých materiálů (kůže, vinyl, aj.). Patka je určena pro všechny šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Otevřená kovová patka pro šití aplikací je neoriginální příslušenství pro šicí stroje Brother. Patka umožňuje přišívání aplikací s dobrou viditelností na šití. Vhodná pro všechny šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání perel značky Brother je alternativní příslušenství pro šicí stroje Brother řady BC, CS, NX a INNOV.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Šicí patka s pravítkem je určena pro šití podél okraje látky. Měřítko na pravítku usnadňuje dodržení fixní vzdálenosti mezi švem a krajem látky. Tato alternativní patka je vhodná pro šicí stroje s horizontálním chapačem.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Patka sámková 7 mm - 9 sámek je alternativní příslušenství pro šicí stroje Brother. Vhodné pro domácí šicí stroje Brother s šířkou entlu 7 mm.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Základní patka s fixací polohy je alternativní příslušenství pro šicí stroje Brother. Vhodné pro domácí šicí stroje Brother.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.