0
0,- 

Blog Šicí-stroj.cz spuštěn

09.05.2016
Sici-stroj.cz je blog pro všechny zájemce o šití, šicí techniky a šicí stroje. Je určen pro ty co hledají odpověď k vývoji a historii šicího stroje, overlocku, coverlocku a o světě šití a jeho vývoji v současnosti, kteří chtějí mít přehled o značkách a novinkách na trhu nebo si vyměnit zkušenosti z oblasti šití.

Podrobné informace k tématu šicí stroje a overlocky


Na blogu Šicí-stroj.cz najdete řadu článků o problematice šití zaměřených na téma domácí šicí stroj, odpovědi na možné potíže nebo radu jak na to. Dozvíte se něco o histroii šicího stroje, rozdíl mezi overlockem a šicím strojem, tipy, rady a nápady k šití, šicí stroje v praxi, nabídka na ně, doporučení jaký šicí stroj nebo overlock zakoupit. 


Hledáte inspiraci nebo chcete pomáhat ostatním? Naše poradna pro šicí stroje a overlocky je tu pro Vás


Přivítáme Vaše příspěvky, připomínky, náměty k obsahu blogu. Budeme rádi, když přispějete svým pohledem na svět šití, přidáte Vaše zkušenosti a podělíte se o ně s dalšími, kteří mají šití jako svůj koníček. Možná i pro Vás zde bude inspirace nebo návod, rada pro Vás. Více na Blog o šití – šicí stroje


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.