0
0,- 

Bernina šicí stroje
V této kategorii naleznete veškeré příslušenství určené pro šicí stroje švýcarské značky Bernina. Jedná se o cívky, patky a další dokoupitelné doplňky k šicím strojům. Rozšiřte možnosti šití se svým šicím strojem Bernina. Bernina je značka vyrábějící mimořádně kvalitní šicí a vyšívací stroje a stejně kvalitní je i jejich příslušenství.

Třídit dle:
 
bal.
Jumbo cívka - Bernina 820, 830 je cívka určená výhradně pro šicí nebo šicí a vyšívací stroje Bernina 820 a 830. Jedná se o větší cívku, na kterou lze navinout až o 40% více nitě než na běžnou cívku.
Cena s DPH: 30,- 
 
bal.
bal.
Jumbo cívka - Bernina 710, 750 a 780 je cívka určená výhradně pro šicí nebo šicí a vyšívací stroje Bernina B 710, 750 QE a 780. Jedná se o větší cívku, na kterou lze navinout až o 40% více nitě než na běžnou cívku.
Cena s DPH: 43,- 
 
bal.
bal.
Jumbo cívka (sada 5 ks) - Bernina 820, 830 je balení 5 ks cívek určených výhradně pro šicí nebo šicí a vyšívací stroje Bernina 820 a 830. Jedná se o větší cívku, na kterou lze navinout až o 40% více nitě než na běžnou cívku.
Cena s DPH: 255,- 
 
bal.
ks
Patka pro knoflíkové dírky č. 3 - Bernina je patka, kterou lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Bernina. Umožňuje šít zpěvněné nebo obyčejné knoflíkové dírky v libovolné délce.
Cena s DPH: 390,- 
 
ks
ks
Entlovací patka č. 0 - Bernina (A) je patka, kterou lze dokoupit pro některé šicí stroje Bernina. Slouží k šití všech běžných i dekorativních stehů do šířky až 5,5 mm.
Cena s DPH: 440,- 
 
ks
ks
Základní patka č. 1 - Bernina je patka, kterou lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Bernina. Slouží k šití všech běžných i dekorativních stehů.
Cena s DPH: 440,- 
 
ks
ks
Overlocková patka č. 2 - Bernina je patka, kterou lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Bernina. Je ideální k začíšťování všech materiálů včetně úpletů.
Cena s DPH: 440,- 
 
ks
ks
Patka pro ozdobné stehy č. 6 - Bernina je patka, kterou lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Bernina. Tato patka je vhodná pro všechny saténové stehy, i pro husté a vysoké saténové stehy a šití křivek.
Cena s DPH: 440,- 
 
ks
ks
Patka pro džínovinu č. 8 - Bernina je patka, kterou lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Bernina. Je zvlášť vhodná pro šití silných materiálů a silných švů jako např. džínovina, hrubé plátno, cestovní tašky apod.
Cena s DPH: 440,- 
 
ks
ks
Patka k sešívání okrajů č. 10 - Bernina je patka, kterou lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Bernina. Je vhodná pro ozdobné prošívání nebo zpevnění okrajů.
Cena s DPH: 440,- 
 
ks
ks
Základní patka č. 1C - Bernina je patka, kterou lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Bernina. Slouží k šití všech běžných i dekorativních stehů.
Cena s DPH: 590,- 
 
ks
ks
Patka pro džínovinu č. 8D - Bernina je patka, kterou lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Bernina. Je zvlášť vhodná pro šití silných materiálů a silných švů např. džínovina, hrubé plátno, cestovní tašky apod.
Cena s DPH: 640,- 
 
ks
ks
Základní patka č. 1D - Bernina je patka, kterou lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Bernina. Slouží k šití všech běžných i dekorativních stehů.
Cena s DPH: 680,- 
 
ks
ks
Patka pro kličkování č. 7 - Bernina je patka, kterou lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Bernina. Patku je možné použít pro ozdobné šití - tzv. "fagotting" (imitace ažury), fringe a froté výšivky apod.
Cena s DPH: 790,- 
 
ks
ks
Taška Bernina je nepromokavá taška pro přenášení a uložení šicího stroje. V současné době je taška k dispozici v červené barvě.
Cena s DPH: 1 100,- 
 
ks
ks
Patka pro knoflíkové dírky s posuvným měřítkem č. 3B - Bernina je patka, kterou lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Bernina. Umožňuje šít zpěvněné nebo obyčejné knoflíkové dírky v libovolné délce.
Cena s DPH: 1 250,- 
 
ks
ks
Patka pro knoflíkové dírky s posuvným měřítkem č. 3A - Bernina je patka, kterou lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Bernina. Umožňuje šít zpěvněné nebo obyčejné knoflíkové dírky v libovolné délce.
Cena s DPH: 1 530,- 
 
ks
ks
Ruffler pro řasení látky - Bernina je speciální strojek pro řasení látky na šicích strojích Bernina. Umožňuje nastavit, zda se sklad provede po 6 nebo 12 krocích. Není určeno pro šicí stroje Bernette.
Cena s DPH: 2 148,- 
 
ks
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.