0
0,- 

Bernina - přehled

26.02.2013
Švýcarské šicí stroje Bernina slouží převážně pro domácí šití, avšak do domácností přinášejí tyto šicí stroje moderní a užitečné funkce, které umožňují lepší využití vlastních dovedností. Šicí stroj Bernina jsou pojaty také jako elektronické šicí stroje, co ještě dále rozšiřuje možnosti jejich využití.

Šicí stroj Bernina Bernette E 56

Šicí stroj Bernina Bernette E 56
Šicí stroj Bernina Bernette E 56 snese hrubší zacházení, a díky tomu je vhodný pro začátečníky. Tyto šicí stroje mají 21 programů, jednokrokovou knoflíkovou dírku, volné rameno, kyvný CB chapač, vysoký výkon a jednoduché ovládání. Šicí stroj má plynulou regulaci délky a šířky stehu, automatický navlékač nitě, zpětný chod, a další užitečné funkce.


Více informací: Šicí stroj Bernina Bernette E 56


Šicí stroj Bernina Bernette E 66

Šicí stroj Bernina Bernette E 66
Šicí stroj Bernina Bernette E 66 je mechanický šicí stroj vhodný pro začínající i zkušené švadlenky. Šicí stroj má 26 stehů (quiltovací, dekorativní, užitkové), rotační chapač, volné rameno, jednokrovou knoflíkovou dírku, apod. Díky svým funkcím umožňují tyto šicí stroje rozsáhlou realizaci fantazie, a tak se výborně hodí pro první kreativní šití.


Více informací: Šicí stroj Bernina Bernette E 66


Šicí stroj Bernina Bernette E 82e

Šicí stroj Bernina Bernette E 82e
Šicí stroj Bernina Bernette E 82e je hybridním šicím strojem, neboť kombinuje mechanické převody s elektronickým řízením. Tyto šicí stroje nabízejí 28 programů zahrnujících užitkové, dekorativní a quiltovací stehy, jednokrokovou knoflíkovou dírku, rotační chapač, volné rameno, atd. Šicí stroj Bernette E 82e se dá dobře uskladnit, a tak může sloužit jako průvodce na kurzech šití či na cestách.

Více informací: Šicí stroj Bernina Bernette E 82e


Šicí stroj Bernina Bernette E 92c

Šicí stroj Bernina Bernette E 92c
Šicí stroj Bernina Bernette E 92c je nejvýkonnějším modelem z této modelové řady. Šicí stroje Bernette E 92c mají 150 stehů, jednokrokovou knoflíkovou dírku, volné rameno, rotační chapač, LCD displej a moderní design. Díky svým bohatým funkcím a vybavení splňuje tento šicí stroj požadavky kreativních uživatelů.


Více informací: Šicí stroj Bernina Bernette E 92c


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.