0
0,- 

Bernette šicí stroje
Příslušenství pro šicí stroje Bernette zahrnuje nabídku doplňků pro šicí stroje Bernina Bernette, které rozšiřují možnosti šití. V této kategorii Bernette šicí stroje je příslušenství a náhradní díly pro šicí stroje, které můžete přikoupit k aktuální modelové řadě šicích strojů Bernette. Zároveň můžete pořídit i náhradní díly a příslušenství k některým dalším typům šicích strojů. Bernette je značka firmy Bernina.

Třídit dle:
 
ks
Cívka kovová nízká - Bernina je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina, které jsou vypsány v popisu. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 46,- 
 
ks
ks
Cívka kovová - Bernina je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina, které jsou vypsány v popisu. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 46,- 
 
ks
ks
Patka pro všívání ozdobných šňůrek Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Patka pro všívání šňůrek se používá k ke kvalitnímu a pěknému našití ozdobných šňůrek či obrub.
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Patka na slepý steh Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette Milan 5 a Milan 7. Patka na slepý steh se používá ke skrytému lemování založených látek, aniž by došlo k prošití lícové
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Patka na slepý steh Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette Milan 2, 3 a London 2, 3, 5. Patka na slepý steh se používá ke skrytému lemování založených látek.
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Patka pro všívání ozdobných šňůrek Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette London 7, 8, Chicago 5, 7 a Milan 5, 7, 8.
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Látací a quiltovací patka Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Látací a quiltovací patka je vynikající na látání, quiltování, ale také vyšívání.
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Bernette - patka řasící je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Bernette řasící patka se používá k rovnoměrnému nařasení látky.
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Bernette - patka obrubovací je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Obrubovací patka se používá k šití jemných látek. Tato patka umožňuje vytvářet rovný okraj látky.
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Bernette - patka obrubovací K je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Obrubovací patka K se používá k šití jemných látek. Tato patka umožňuje vytvářet rovný okraj látky.
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Bernette - patka pro overlockový steh E je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Patka pro overlockový steh se používá k provedení overlockových programů, ale vhodná je i pro standardní entl.
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Bernette - patka pro overlockový steh G je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Patka pro overlockový steh se používá k provedení overlockových programů, ale vhodná je i pro standardní entl.
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Bernette - patka na všívání skrytého zipu je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Patka na skrytý zip se používá k co nejpřesnějšímu přišití skrytého zipu bez otočení látky.
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Patka na rovný steh Bernette je volitelné příslušenství, které můžete přikoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Patka na rovný steh se díky své konstrukci používá na rovné a přesné vedení šitého stehu a zpětného stehu.
Cena s DPH: 250,- 
 
ks
ks
Patka kráčející (horního podávání) Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Kráčející patka se používá při šití více vrstev látky a klouzavých materiálů, zamezuje vzájemnému posun
Cena s DPH: 470,- 
 
ks
ks
Bernette - kráčející patka je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Kráčející patka se používá při šití více vrstev látky a klouzavých materiálů, zamezuje vzájemnému posun
Cena s DPH: 470,- 
 
ks
ks
Taška Bernina je nepromokavá taška pro přenášení a uložení šicího stroje. V současné době je taška k dispozici v červené barvě.
Cena s DPH: 1 100,- 
 
ks
ks
Přídavný stolek Bernina je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Bernette Milan 5, Milan 7, Milan 8. Přídavný stolek rozšiřuje pracovní plochu šicího stroje. Vyroben z tvrzeného průhledného plexiskla.
Cena s DPH: 2 340,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Bernette šicí stroje
Příslušenství pro šicí stroje Bernina.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.