0
0,- 
 

Bernette - patka na slepý steh

117-00009Kód:
BerninaVýrobce:
již se neprodává Dostupnost:
24 měsícůZáruka:
250,-  Běžná cena:
207,-  Cena bez DPH:
250,-  Cena s DPH:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:

Toto zboží se již neprodává. Podobné produkty můžete nalézt v alternativních produktech.

Bernette - patka na slepý steh

Patka na slepý steh Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Patka na slepý steh se používá ke skrytému lemování založených látek, aniž by došlo k prošití lícového dílu.

V případě objednávky, prosím, uveďte do poznámky v košíku přesný typ vašeho stroje.
 

Bernina

Šicí stroje, overlocky, vyšívací stroje značky Bernina. Švýcarská společnost Bernina velmi dbá na dobré jméno firmy a kvalitu strojů s dlouhou životností. Z toho důvodu vždy patřily šicí stroje i overlocky Bernina ke strojům ve vyšší cenové relaci. Nejnovější modely Bernina, ať již šicí stroje Bernette 10 - 25 či overlock Bernina 610D, které jsou v levnější cenové třídě, se snaží přiblížit většímu množství zákazníků, proto již nemůže být srovnatelné kvality, jako řada cenově vyšší. Jistě však uspokojí zákazníka s běžnými nároky na šití. Pokud chcete maximální kvalitu, volte dražší modely Bernina. Např. overlock Bernina 800 DL patří k tomu nejlepšímu na trhu ve své kategorii co se týče komfortu obsluhy, kvality a životnosti. Značka Bernina vyrábí šicí stroje pro domácnost i overlocky v Asii, stejně jako všechny ostatní značky. Pouze vyšívací stroje ve vyšší cenové relaci jsou vyráběny ve Švýcarsku.
Alternativní zboží
Cena s DPH: 190,- 
Patka na slepý steh Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette Milan 5 a Milan 7. Patka na slepý steh se používá ke skrytému lemování založených látek, aniž by došlo k prošití lícové
 
ks

Cena s DPH: 190,- 
Patka na slepý steh Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette Milan 2, 3 a London 2, 3, 5. Patka na slepý steh se používá ke skrytému lemování založených látek.
 
ksKATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.