0
0,- 

Baby Lock over/coverlocky
V této kategorii naleznete volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlocky a coverlocky značky Baby Lock a také kombinaci Baby Lock Desire. Jedná se o patky i cenově výhodné sady patek Babylock. Široká nabídka příslušenství Babylock značně rozšiřuje možnosti šití a tvorby výrobků na těchto strojích. Overlocky a coverlocky Babylock jsou mimořádně kvalitní a nejsilnější stroje s nejjednodušší obsluhou v kategorii pro domácnost.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Průhledná patka - Babylock BLCS1, BLCS2, BLCS3 je volitelná patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Desire BLE 5, Evolve BLE 8 W a Cover Stitch BLCS 2. Průhledná patka poskytuje možnost lépe vidět na šitý materiál.
Cena s DPH: 230,- 
 
ks
ks
Průhledná patka - Babylock Desire, Evolve je volitelná patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Desire BLE 5, Evolve BLE 8 W. Průhledná patka poskytuje možnost lépe vidět na šitý materiál.
Cena s DPH: 230,- 
 
ks
ks
Vodítko látky - Babylock Desire, Cover Stitch je praktické vodítko, které lze dokoupit pro c/overlocky Baby Lock Desire BLE 5, Evolve BLE 8 W a Cover Stitch BLCS 2.
Cena s DPH: 280,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání korálků - Baby Lock Imagine, Eclipse je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Imagine a Eclipse. Tato patka umožňuje přišívání korálků na okraj látky.
Cena s DPH: 490,- 
 
ks
ks
Patka pro všívání dutinek, lampasů 5 mm - Baby Lock Imagine, Eclipse je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Imagine a Eclipse. Tato patka umožňuje všívat dutinky a lampasy až do 5 mm.
Cena s DPH: 490,- 
 
ks
ks
Patka pro všívání dutinek, lampasů 3 mm - Baby Lock Imagine, Eclipse je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Imagine a Eclipse. Tato patka umožňuje všívat dutinky a lampasy až do 3 mm.
Cena s DPH: 490,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání krajky - Baby Lock Imagine, Eclipse je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Imagine a Eclipse. Tato patka umožňuje přišívání krajky.
Cena s DPH: 490,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání korálků - Baby Lock Desire, Evolve je patka, kterou lze dokoupit pro c/overlocky Baby Lock Desire a Evolve. Tato patka umožňuje přišívání korálků na okraj látky.
Cena s DPH: 490,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání krajky - Baby Lock Desire je patka, kterou lze dokoupit pro c/overlocky Baby Lock Desire BLE 5 a Evolve. Tato patka umožňuje přišívání krajky.
Cena s DPH: 490,- 
 
ks
ks
Patka pro všívání dutinek, lampasů 3 mm - Baby Lock Desire je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Desire BLE 5 a Evolve. Tato patka umožňuje všívat dutinky a lampasy až do 3 mm.
Cena s DPH: 490,- 
 
ks
ks
Patka pro všívání dutinek, lampasů 5 mm - Baby Lock Desire, Evolve je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Desire BLE 5 a Evolve. Tato patka umožňuje všívat dutinky a lampasy až do 5 mm.
Cena s DPH: 490,- 
 
ks
ks
Patka pro slepý steh - Baby Lock Desire je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Desire BLE5 a Evolve BLE8W. Tato patka umožňuje šití slepého stehu.
Cena s DPH: 490,- 
 
ks
ks
Přihrádka na odřezky - Baby Lock Imagine, Eclipse je praktická přídavná přihrádka, která slouží pro zachytávání odřezků látky. Vhodná pro overlocky Babylock Imagine a Eclipse.
Cena s DPH: 520,- 
 
ks
ks
Taška na overlock/coverlock - šedá je vhodná pro přenášení a úschovu overlocků. Taška má pevné stěny a dno, dále také kapsy na příslušenství.
Cena s DPH: 540,- 
 
ks
ks
Řasící patka - Baby Lock Imagine, Eclipse je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Imagine a Eclipse. Řasící patka slouží k nařasení látky.
Cena s DPH: 640,- 
 
ks
ks
Řasící patka - Baby Lock Desire je patka, kterou lze dokoupit pro c/overlocky Baby Lock Desire BLE 5, Cover Stitch BLCS 2 a Evolve. Řasící patka slouží k nařasení látky.
Cena s DPH: 640,- 
 
ks
ks
Přípravek pro jednoduchý lem 1/2" - Babylock Desire, Cover Stitch je volitelný zakladač, který lze dokoupit pro c/overlocky Baby Lock Desire BLE 5, Evolve BLE 8 W a Cover Stitch BLCS 2.
Cena s DPH: 640,- 
 
ks
ks
Přípravek pro jednoduchý lem 1/4" - Babylock Desire, Cover Stitch je volitelný zakladač, který lze dokoupit pro c/overlocky Baby Lock Desire BLE 5, Evolve BLE 8 W a Cover Stitch BLCS 2.
Cena s DPH: 640,- 
 
ks
ks
Jednoduchý zakladač 5/8" - Babylock Desire, Cover Stitch je praktický zakladač délky, který lze dokoupit pro c/overlocky Baby Lock Desire BLE 5, Evolve BLE 8 W a Cover Stitch BLCS 2.
Cena s DPH: 640,- 
 
ks
ks
Jednoduchý zakladač 1" - Babylock Desire, Cover Stitch je praktický zakladač délky, který lze dokoupit pro c/overlocky Baby Lock Desire BLE 5, Evolve BLE 8 W a Cover Stitch BLCS 2.
Cena s DPH: 640,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.