0
0,- 

Automatický odstřih nití, fakta a mýty

29.04.2016
K čemu slouží automatický odstřih nití? Liší se od funkce ořez nitě? Má smysl ho mít?

Ořez nitě vs. automatický odstřih nitě

Běžně se u šicího stroje setkáte s pojmem "ořez nitě". Značí, že stroj je vybavený nožíkem, který je umístěný někde ne těle stroje nebo patkové tyči. O tento nožík můžete po dokončení šití "zaseknout" nitě tak, že se odříznou, a nemusíte sahat po nůžkách. To je ořez nitě.

Automatický odstřih nití je něco docela jiného. Jedná se o pokročilou elektronickou funkci, kterou jsou až na výjimky vybavené dražší šicí stroje. Po zmáčknutí tlačítka automatický ořez šicí stroj sám odstřihne horní a spodní nit. Automatický odstřih nití stříhá rychleji než nůžky nebo ořez na těle stroje, nezalamujete se hledáním nůžek a máte volné ruce. Šetříte tak především svůj čas.Lucznik 2060 Helena


Nejvýhodnější šicí stroj (v poměru nízká cena/výkon) s automatickým odstřihem je Lucznik 2060 Helena.

Nenechte se zmýlit - někdy se můžete setkat s tvrzením, že i mnohem levnější stroje mají automatický odstřih nití. Jedná se o chybné označení. Občas se tyto dvě funkce - ořez nitě a automatický odstřih nití – mezi sebou zaměňují. U šicích strojů do 10.000,- Kč v pořizovací ceně automatický odstřih obou nití nehledejte. Nejste-li si jistí, můžete se o tom ujistit z fotografie stroje. Šicí stroje, které mají funkci automatického odstřihu nití, mají viditelně umístěné tlačítko se symbolem nůžek. (viz Lucznik Helena 2060)

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.